X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
پنج‌شنبه 21 مرداد 1389 ساعت 11:30

هر از چند گاهی محصولات مختلفی از جمله کفش، شلوار، پیراهن، تی شرت و غیره با عبارت های موهن به مقدسات اسلامی در سطح جهان منتشر می شود که همواره بررسی ها نشان داده که طراح این گونه اقدامات شرکت های صهیونیستی حامی رژیم اسرائیل بوده اند.

به گزارش شیعه آنلاین، شرکت CafePress که در زمینه تولید و فروش محصولات مختلف پوشاک فعالیت می کند، اخیرا به تولید و فروش تی شرت هایی که حاوی عبارت های توهین کننده به دین مبین اسلام و خداوند متعال است، اقدام ورزیده است.

در همین راستا یکی از پایگاه های اینترنتی حامی رژیم صهیونیستی نیز اقدام به تبلیغ و فروش گسترده این تی شرت ها با نازل ترین قیمت های ممکن، نموده است.

گفتنی است این پایگاه های اینترنتی حامی رژیم صهیونیستی همواره کالاها و محصولاتی را با هدف توهین به

دین مبین اسلام و تحقیر مسلمانان عرضه می کند. مورد اهانت قرار دادن لفظ جلاله «الله» نیز جزو اقدامات همیشگی این پایگاه های اینترنتی است. این سایت در کنار کار خود، تی شرت هایی نیز در حمایت از رژیم صهیونیستی و دین یهود را تبلیغ می کند.

شایان ذکر است هر از چند گاهی محصولات مختلفی از جمله کفش، شلوار، پیراهن، تی شرت و غیره با عبارت های موهن به مقدسات اسلامی در سطح جهان منتشر می شود که همواره بررسی ها نشان داده که طراح این گونه اقدامات شرکت های صهیونیستی حامی رژیم اسرائیل بوده اند.
 


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo